ODPORÚČAME

O nás

Facebook

sideblock

Prírodná kozmetika BIELENDA je schválená Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Už od roku 1990 prináša spoločnosť BIELENDA prírodnú kozmetiku najvyššej kvality určenú hlavne ženám.

BIELENDA Kosmetyki naturalne Sp. z o.o. . [BIELENDA Prírodná kozmetika sro]. Špecializuje sa na výrobu prírodnej kozmetiky. Klienti v nej nájdu bežne známe extrakty v kozmetike ako napríklad harmanček, bavlna, riasy, peloid, aloe...
Navyše BIELENDA pri výrobe kozmetiky preferuje výhradné použitie rastlinných olejov ako sú: sladký mandľový, avokádový a olivový olej, ako aj olej z obilia a orechov.

Technologický inštitút spoločnosti  je riadený zakladateľkou spoločnosti, pani Barbarou Bielenda, ženou s bohatými profesijnými znalosťami a skúsenosťami, ktorá navrhuje nové technológie, rovnako ako perfektné a moderné aplikácie vďaka ktorejBIELENDA spoločnosť je vo vedúcej pozícii medzi kozmetickými výrobcami a často prináša inovatívne riešenia na kozmetickom trhu.

Všetky BIELENDA kozmetické výrobky sú dermatologicky testované na ľuďoch s kožnými alergiami alebo ktorí sú obzvlášť náchylní k alergickým reakciám. Vysoké požiadavky na dermatologické testy sú zárukou, že BIELENDA kozmetika je nielen nealergénna ale naopak, pomáha ukľudňovať už existujúce alergické reakcie a podráždenie, čo potvrdzujú početné listy spoločnosti od vďačných zákazníkov.

BIELENDA kozmetika nie je testovaná na zvieratách.

 

Kozmetika BIELENDA patrí v Poľsku medzi päť najpredávanejších kozmetických značiek.

 

 

 

 


Pre Eshop vyrobil LEUMASSI s.r.o.